Zadzwoń do nas

W dniu 25.03.2024 r. Filia PBW w Milówce miała zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z Panią Renatą Piątkowską, znaną pisarką książek dla dzieci.
W spotkaniu tym wzięli udział m.in. Wójt Gminy Milówka Pan Robert Piętka , Kierownik Referatu Oświaty Pani Lucyna Grzegorzek, Wicedyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bielsku-Białej Pan Piotr Gwizdoń. Było dużo dzieci z Przedszkole w Milówce i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamesznicy wraz ze swoimi nauczycielami. Łącznie ok. 100 osób.
Po przywitaniu przybyłych gości autorka prezentowała swoją twórczość, opowiadała o treści wybranych książek oraz pokazywała ich piękne wydania. Lektor Pani Malwina Kożurno w bardzo zabawny sposób prezentowała fragmenty książek. Dzieci miały dużo radości z takiej interpretacji treści. Bardzo żywiołowo reagowały na czytany tekst i świetnie współpracowały z lektorem.
Na zakończenie spotkania Pani Renata Piątkowska chętnie odpowiadała na pytania dzieci i zachęcała ich do czytania. Można też było zakupić od autorki książki, które osobiście podpisywała.
Bardzo dziękujemy Pani Renacie Piątkowskiej oraz Pani Malwinie Kożurno za przyjęcie zaproszenia i ciekawe spotkanie. Dziękujemy również wszystkim przybyłym gościom za zaszczycenie swoją obecnością tego wydarzenia.

Narzędzia dostępności